Healthy Lifestyle

POZVÁNKA NA POUTAVÉ PŘEDNÁŠKY
O ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU
Vědecké poznatky ukazují, že genetický potenciál lidského těla je 120 až 140 let věku. Pokud se jich však chceme dožít (a nejlépe zdraví, krásní a plni energie), musíme pro to také něco udělat.
Nazývá se to ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Více o akci

STARLIFE - Sponzor
Pořadatel akce

Den pro Vás a Vaše zdraví

Veškeré naše zdravotní problémy jsou způsobeny stresem, nedostatkem pohybových aktivit, nevhodnou stravou… Každý dokáže změnit životní styl.
Každý někdy potřebuje první impulz – může jím být den s námi.

Sobota 2. 4. 2016,
12 – 19 hodin,
Clarion Congress Hotel Prague

MOTTA AKCE
Nejlepší metoda, jak si prodloužit život, je nezkracovat si ho.
Ernst von Feuchtersleben, rakouský spisovatel (1806 - 1849)

V Číně je lékař placen za to, že je člověk zdravý, nikoli nemocný.
Čínské přísloví

CO JE ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL?

Vědecké poznatky ukazují, že genetický potenciál lidského těla je 120 až 140 let veku. Pokud se jich však chceme dožít (a nejlépe zdraví, krásní a plni energie ), musíme pro to také něco udělat.
Nazývá se to ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

O zdravém životním stylu již bylo napsáno mnoho článku, existují spousty názoru na to, co je špatné, co je dobré, mění se teorie, co by člověk mel a co ne. Však každé násilné omezení či jakákoli striktní metoda nevedou nikam. Raději zvolme cestu „od každého trochu“. Trochu uberme v porcích jídla, trochu přidejme vlákniny a zeleniny, trochu oprašme tenisky a pojďme sportovat, trochu více relaxujme a trochu se „nabijme“ doplňky stravy. Buďme sami k sobě hodní, upřímní a disciplinovaní. Je to sice celoživotní cesta, ale výsledek opravdu stojí za to. I když už nebudeme vypadat na třicet, budeme se tak cítit! A to se vším všudy.

Nezapomeňte, že žijeme jen jednou.
Usmívejte se, myslete pozitivně a nic nepřehánějte

ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL JE STRAVA + POHYB + VODA + RELAX
Strava

Naše strava bohužel neobsahuje dostatek stopových prvků, minerálů, vitaminů, za to je plná toxických látek. Atak se velmi důležitou součástí zdravého životního stylu stávají doplňky stravy.

Pohyb

Ano, ke zdravému životnímu stylu patří pohyb. Nemusíte však být profi sportovec, ani trávit hodiny v posilovnách či na atletických oválech, stačí najít si každý den chvilku na pohyb - třeba jít pěšky do práce a z práce, nebo večer před spaním na procházku do přírody, nejezdit výtahem … když se chce, vždy se něco najde.

Voda

Opravdu víte, co pijete?
Je na pohled průzračná voda opravdu čistá a nezávadná?
Může mít voda vliv na zdraví člověka?

Relax

Stres nám nezpůsobuje to, co se kolem nás děje, ale jak my na to reagujeme. Je třeba změnit naše vnímání světa, života, naše postoje. Vidět sklenici napůl plnou a ne napůl prázdnou.

Program akce

Den plný pohody, zajímavých a inspirativních přednášek a zkušeností „jak“ udělat něco pro sebe.
A nejen pro sebe.

Sobota 2. 4. 2016,
12 – 19 hodin,
Clarion Congress Hotel Prague


originální přednášky
zajímavé zkušenosti
tištěné materiály
ochutnávka
degustace kávy
vyzkoušíte i Ježkovy oči
konzultace s odborníky
občerstvení
divadelní představení
dárek pro každého

MODERUJE
Petr Salava

Petr Salava působí v našem showbyznyse už čtyřicet let a patří mezi špičku profesionálních moderátorů. Jako populárního diskžokeje jsme jej v minulosti často slýchali z rozhlasu a vídali v televizi v roli moderátora zábavných pořadů. Dnes se věnuje ve své umělecké agentuře Amfora především produkci koncertů našich hvězd a již čtyřicet let je prezidentem unikátního fotbalového klubu Amfora (AMatérské FOtbalové RArity).

Více na...

HOSTÉ
Robert Změlík

Robert Změlík je český atletický vícebojař, který získal na OH v Barceloně korunu nejvšestrannějšího atleta světa. Ne nadarmo se tvrdilo, že Robert buď trénuje, nebo o atletice diskutuje nebo přemýšlí, a to 24 hodin denně. Stejně tak je tomu i v současné době, jen atletiku vyměnil za business.

Více na...

Ing. Petr Havlíček

Petr Havlíček je známým výživovým specialistou s dvacetiletou praxí v oblasti výživy a zdravého životního stylu, který ví, že změna životního stylu musí být se vším všudy. Jak říká: „Je nejen důležité rozhodnout se pro změnu, ale také rozhodnut se udělat ji pro sebe, ne pro okolí a jít do změny natrvalo. Pokud budete hubnout jen v létě do plavek nebo kvůli svatebním šatům, shozená kila po čase zase naberete. Dále je potřeba hýbat se a také si hlídat odpočinek a spánek. To spousta lidí neřeší, jenže člověk, který málo spí, má nízkou hladinu hormonů dobré nálady, což vede k podráždění, následné potřebě uchylovat se k jídlu a po čase i nechuti sportovat.“

Více na...

Prof. RNDr. Lubomír Opletal, CSc.

Lubomír Opletal působí na katedře farmaceutické botaniky Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy. Je profesorem farmakognozie, zabývá se látkami působícími na srdce, cévy a ovlivňující neurodegenerativní procesy, především z japonských a čínských rostlin. Kromě původních vědeckých prací je editorem (i autorem) monografické řady: Přírodní látky a jejich biologická aktivita (pojednávajících o praktickém využití obsahových látek rostlin a hub jako doplňků stravy).

Více na...

MUDr. Michael Kučera

Michael Kučera je specialistou na mitochondriální medicínu, držitel ocenění IMMA-Prize 2000 za dosažení klinicky relevantních výzkumných výsledků v oblasti mitochondriální medicíny. Mezi jeho obory – zájmy patří možnosti ovlivnění stárnutí, jak sám uvádí: „realita, sen nebo lukrativní obchod?“.

Více na...

Tomáš Kašpar

Tomáš Kašpar je současný český investigativní spisovatel, autor bestsellerů Umíráme na objednávku (utajované informace o tom, jak z nás vyrábějí pacienty) Nespěchejte do rakve, kterou sám charakterizuje: „Mnoho "zdravých" lidí se o své zdraví nezajímá, dokud o něj nepřijdou - a pak, žel, bývá často pozdě. Mnoho lidí však také neví, proč by se měli o své zdraví zajímat. Kdyby jen tušili, že jsou terčem zájmů lidí, kteří se je o zdraví snaží připravit a tak na nich vydělat peníze, možná by se stavěli k otázkám zdraví jinak. Tuto knihu jsem napsal, abyste měli svobodu volby. Modlím se za vás, abyste pochopili…“

Caveman

Součástí akce je divadelní představení CAVEMAN (pro vstupenky v ceně 555 Kč a 999 Kč), které je od roku 2005 zcela vyprodáno. One man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

CAVEMAN vstupenka

Možná přijde i kouzelník...

Fotogalerie

Napište nám